Ogłoszenie

Collapse
Brak ogłoszeń

Ryzyko mniejsze niż w revshare - zainwestuj w buxa!

Collapse
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Ryzyko mniejsze niż w revshare - zainwestuj w buxa!

  Scarlett Clicx to bardzo znany bux, więc chyba nie muszę zamieszczać dowodów wypłat itd bo można w necie wygooglować o nim sporo. Dowody wypłat znajdziecie także na oficjalnym forum programu.
  Ten program działa już 7 lat. Żaden Revshare nie wytrzymał nawet połowy tego. A więc jest to naprawdę dużo bardziej stabilna inwestycja niż revshare czy hyipy.

  A teraz inwestycja:

  W skrócie, wygląda to tak:

  - Potrzebujesz 100 dolarów na kupno upgrade konta na rok ,,Yearly Gold'' (trzeba to kupić aby dostawać normalne stawki z klikow reffow i by sie to opłacało).
  - Oraz co najmniej 30 dolarów na zakup pierwszej paczki reffów (200 reffów). Rented refferal (koniecznie rented bo da sie tam tez jakies inne kupic, na stałe, ale to sie nie opłaca tak bardzo, wiec sie nie pomyl). Jeśli zainwestujesz wiecej to szybciej kupisz wieksze ilosci reffow i szybciej będziesz zarabiał.
  - Następnie włączasz ,,auto play'' i przerzucasz wszystkie pieniądze z main balance do ,,purchase balance'' aby opłacić auto play.
  - Auto play codziennie przedłuża Ci reffow o kolejny dzień dzieki czemu nie skończą Ci sie po upływie miesiaca i nie bedziesz musial kupować ich od nowa.
  - Pamietaj aby zawsze mieć pieniadze w purchase balance na opłacenie auto play.
  - Za reszte zysków kupujesz regularnie kolejnych reffów aż osiągniesz 2000 (maksymalna ilość).
  - Po uzbieraniu 2k reffów możesz już zacząć wypłacać nadwyżkę zysku (tą której nie pochłania auto play). Będzie to nie wiem, z 5$ dziennie, moze trochę więcej (oczywiście możesz zacząć wypłacać duzo wcześniej, ale wtedy wolniej uzbierasz 2k reffów).

  Z tymże jest to program długoterminowy. Zanim uzbierasz 2k reffów, odzyskasz wkład itd minie grube kilka miesięcy pewnie. Ale program naprawdę działa 7 lat, od 2009 roku więc prawdopodobnienstwo, ze nagle postanowi się zescamić jest raczej znikome.
  Jak teraz wejdziesz to jest ogromna szansa, że nawet i za 2-3 lata albo i dłużej dalej będziesz tam zarabiał. Mam znajomego który siedzi tam od 2014 roku i bardzo sobie chwali ten program.


  Link: http://www.scarlet-clicks.info
Działa...
X